logo-bortero

Ochrana osobních údajů

Odesláním kontaktního, objednávkového nebo registračního formuláře na webu dluhopisy-bortero.cz potvrzujete, že jste se seznámili s tímto prohlášením o ochraně osobních údajů.

Společnost Bortero, SE se sídlem Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7, spisová značka: H 968/MSPH Městský soud v Praze (dále jen „společnost“) zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí fyzickými osobami poptávaných služeb, plnění smluvních závazků a nabízení obchodu a služeb, a to i prostřednictvím elektronických prostředků komunikace.

Údaje jsou zpracovány v rozsahu osobních údajů předaných společnosti fyzickou osobou, jíž se osobní údaje týkají. Osobní údaje fyzických osob jsou zpracovávány automatizovaně i manuálně a mohou být zpřístupněny pracovníkům společnosti, smluvním obchodním partnerům společnosti a třetím osobám.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat údaje o vás, používat soubory cookie, vkládat další sledování třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem.

Fyzická osoba má právo vyžadovat po společnosti informace o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů a dále má právo kdykoliv požádat o výmaz osobních údajů z evidence společnosti.

Souhlas se zpracováním osobních údajů na dobu neurčitou.

logo-bortero-white

Kontakt

BORTERO, SE
Dělnická 213/12
170 00 Praha 7

IČ 29152097

bortero.cz
info@bortero.cz
+420 234 261 321

Spisová značka: H 968/MSPH Městský soud v Praze